DortmundRibarice
DortmundRibarice

  • 1. Vaša vožnja
  • 2. Podaci o putniku
  • 3. Plaćanje
  • 4. Vaša rezervacija
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
DortmundRibarice dalje
DortmundRibarice
Čet., 24-10-2019
Pet., 25-10-2019
Sub., 26-10-2019
Polazak Trajanje
Presjed.
Dolazak details PROMO Cijena  
Pe, 25-10-2019 | 15:15
Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.
Line: EU0485
1 d 1 h 30 min
0
Su, 26-10-2019 | 16:45
Ribarice, Busbahnhof
EUR 110.00
Pe, 25-10-2019 | 15:15
Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.
Line: EU0485
1 d 1 h 45 min
0
Su, 26-10-2019 | 17:00
Ribarice, Anschl. Tutin Busbahnhof
EUR 110.00
Pe, 25-10-2019 | 15:15
Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.
Line: EU0485
1 d 2 h 45 min
0
Su, 26-10-2019 | 18:00
Ribarice, Anschl. Rozaje Busbahnhof
EUR 110.00
Pe, 25-10-2019 | 15:15
Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.
Line: EU0485
1 d 3 h 15 min
0
Su, 26-10-2019 | 18:30
Ribarice, Anschl. Berane Busbahnhof
EUR 110.00
Pe, 25-10-2019 | 15:15
Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.
Line: EU0485
1 d 3 h 45 min
0
Su, 26-10-2019 | 19:00
Ribarice, Anschl. Sjenica Busbahnhof
EUR 110.00
Pe, 25-10-2019 | 15:15
Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.
Line: EU0485
1 d 4 h 15 min
0
Su, 26-10-2019 | 19:30
Ribarice, Anschl. Bijelo Polje Busbahnhof
EUR 110.00
Polazak Trajanje PROMO
Dolazak Presjed. Cijena
 
25-10-2019 (15:15) 1 d 1 h 30 min
26-10-2019 (16:45) 0 EUR 110.00

Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.Ribarice, Busbahnhof

 
25-10-2019 (15:15) 1 d 1 h 45 min
26-10-2019 (17:00) 0 EUR 110.00

Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.Ribarice, Anschl. Tutin Busbahnhof

 
25-10-2019 (15:15) 1 d 2 h 45 min
26-10-2019 (18:00) 0 EUR 110.00

Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.Ribarice, Anschl. Rozaje Busbahnhof

 
25-10-2019 (15:15) 1 d 3 h 15 min
26-10-2019 (18:30) 0 EUR 110.00

Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.Ribarice, Anschl. Berane Busbahnhof

 
25-10-2019 (15:15) 1 d 3 h 45 min
26-10-2019 (19:00) 0 EUR 110.00

Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.Ribarice, Anschl. Sjenica Busbahnhof

 
25-10-2019 (15:15) 1 d 4 h 15 min
26-10-2019 (19:30) 0 EUR 110.00

Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.Ribarice, Anschl. Bijelo Polje Busbahnhof

Cijena po osobi

 

Popust-kod