HeilbronnOrsova
HeilbronnOrsova

  • 1. Vaša vožnja
  • 2. Podaci o putniku
  • 3. Plaćanje
  • 4. Vaša rezervacija
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
HeilbronnOrsova dalje
HeilbronnOrsova
Pon., 13-07-2020
Uto., 14-07-2020
Sri., 15-07-2020
Polazak Trajanje
Presjed.
Dolazak details PROMO Cijena  
Ut, 14-07-2020 | 10:45
Heilbronn, ZOB, Bahnhofstrasse
Line: EU0252-1
1 d 2 h 45 min
2
Sr, 15-07-2020 | 13:30
Orsova, Hotel Dierna(statie autobus din fata Tribunalului)
EUR 115.00
Ut, 14-07-2020 | 16:15
Heilbronn, ZOB, Bahnhofstrasse
Line: EU0257-1
23 h
0
Sr, 15-07-2020 | 15:15
Orsova, Statia EXPRESS
EUR 100.00
Polazak Trajanje PROMO
Dolazak Presjed. Cijena
 
14-07-2020 (10:45) 1 d 2 h 45 min
15-07-2020 (13:30) 2 EUR 115.00

Heilbronn, ZOB, BahnhofstrasseOrsova, Hotel Dierna(statie autobus din fata Tribunalului)

Promjena autobusa pod zbrinjavanje vozaca

 
14-07-2020 (16:15) 23 h
15-07-2020 (15:15) 0 EUR 100.00

Heilbronn, ZOB, BahnhofstrasseOrsova, Statia EXPRESS

Cijena po osobi

 

Popust-kod