KarlsruheNis
KarlsruheNis

  • 1. Vaša vožnja
  • 2. Podaci o putniku
  • 3. Plaćanje
  • 4. Vaša rezervacija
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
KarlsruheNis dalje
KarlsruheNis
Uto., 28-01-2020
Sri., 29-01-2020
Čet., 30-01-2020
Polazak Trajanje
Presjed.
Dolazak details PROMO Cijena  
Sr, 29-01-2020 | 15:00
Karlsruhe, Hbf. Südseite (hinter d. Bhf.)
Line: EU0498
23 h
1
Če, 30-01-2020 | 14:00
Nis, Bushst./Busbahnhof
EUR 77.00
Sr, 29-01-2020 | 15:00
Karlsruhe, Hbf. Südseite (hinter d. Bhf.)
Line: EU0498
1 d
2
Če, 30-01-2020 | 15:00
Nis, Anschl. Nis L, Busbahnhof
EUR 93.00
Sr, 29-01-2020 | 15:00
Karlsruhe, Hbf. Südseite (hinter d. Bhf.)
Line: EU0498
1 d 30 min
2
Če, 30-01-2020 | 15:30
Nis, Anschl. Nis VH, Busbahnhof
EUR 93.00
Sr, 29-01-2020 | 15:00
Karlsruhe, Hbf. Südseite (hinter d. Bhf.)
Line: EU0498
1 d 1 h
2
Če, 30-01-2020 | 16:00
Nis, Anschl. Nis V, Busbahnhof
EUR 93.00
Sr, 29-01-2020 | 15:00
Karlsruhe, Hbf. Südseite (hinter d. Bhf.)
Line: EU0498
1 d 2 h
2
Če, 30-01-2020 | 17:00
Nis, Anschl. Nis B, Busbahnhof
EUR 93.00
Polazak Trajanje PROMO
Dolazak Presjed. Cijena
 
29-01-2020 (15:00) 23 h
30-01-2020 (14:00) 1 EUR 77.00

Karlsruhe, Hbf. Südseite (hinter d. Bhf.)Nis, Bushst./Busbahnhof

Promjena autobusa pod zbrinjavanje vozaca

 
29-01-2020 (15:00) 1 d
30-01-2020 (15:00) 2 EUR 93.00

Karlsruhe, Hbf. Südseite (hinter d. Bhf.)Nis, Anschl. Nis L, Busbahnhof

Promjena autobusa pod zbrinjavanje vozaca

 
29-01-2020 (15:00) 1 d 30 min
30-01-2020 (15:30) 2 EUR 93.00

Karlsruhe, Hbf. Südseite (hinter d. Bhf.)Nis, Anschl. Nis VH, Busbahnhof

Promjena autobusa pod zbrinjavanje vozaca

 
29-01-2020 (15:00) 1 d 1 h
30-01-2020 (16:00) 2 EUR 93.00

Karlsruhe, Hbf. Südseite (hinter d. Bhf.)Nis, Anschl. Nis V, Busbahnhof

Promjena autobusa pod zbrinjavanje vozaca

 
29-01-2020 (15:00) 1 d 2 h
30-01-2020 (17:00) 2 EUR 93.00

Karlsruhe, Hbf. Südseite (hinter d. Bhf.)Nis, Anschl. Nis B, Busbahnhof

Promjena autobusa pod zbrinjavanje vozaca

Cijena po osobi

 

Popust-kod