MedjugorjeZagreb
MedjugorjeZagreb

  • 1. Vaša vožnja
  • 2. Podaci o putniku
  • 3. Plaćanje
  • 4. Vaša rezervacija
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
MedjugorjeZagreb dalje
MedjugorjeZagreb
Pet., 10-07-2020
Sub., 11-07-2020
Ned., 12-07-2020
Polazak Trajanje
Presjed.
Dolazak details PROMO Cijena  
Su, 11-07-2020 | 07:30
Medjugorje, Busbahnhof/Bushaltestelle
Line: GTM-327
8 h 30 min
0
Su, 11-07-2020 | 16:00
Zagreb, Autobusni kolodvor/Busbahnhof
EUR 33.00
Su, 11-07-2020 | 20:00
Medjugorje, Busbahnhof/Bushaltestelle
Line: GTM-329
10 h
0
Ne, 12-07-2020 | 06:00
Zagreb, Autobusni kolodvor/Busbahnhof
EUR 33.00
Su, 11-07-2020 | 22:45
Medjugorje, Busbahnhof/Bushaltestelle
Line: CRB-383
7 h 15 min
1
Ne, 12-07-2020 | 06:00
Zagreb, Autobusni kolodvor/Busbahnhof
EUR 33.00
Polazak Trajanje PROMO
Dolazak Presjed. Cijena
 
11-07-2020 (07:30) 8 h 30 min
11-07-2020 (16:00) 0 EUR 33.00

Medjugorje, Busbahnhof/BushaltestelleZagreb, Autobusni kolodvor/Busbahnhof

 
11-07-2020 (20:00) 10 h
12-07-2020 (06:00) 0 EUR 33.00

Medjugorje, Busbahnhof/BushaltestelleZagreb, Autobusni kolodvor/Busbahnhof

 
11-07-2020 (22:45) 7 h 15 min
12-07-2020 (06:00) 1 EUR 33.00

Medjugorje, Busbahnhof/BushaltestelleZagreb, Autobusni kolodvor/Busbahnhof

Promjena autobusa pod zbrinjavanje vozaca

Cijena po osobi

 

Popust-kod