StuttgartSighisoara
StuttgartSighisoara

  • 1. Vaša vožnja
  • 2. Podaci o putniku
  • 3. Plaćanje
  • 4. Vaša rezervacija
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
StuttgartSighisoara dalje
StuttgartSighisoara
Pon., 15-07-2019
Uto., 16-07-2019
Sri., 17-07-2019
Polazak Trajanje
Presjed.
Dolazak details PROMO Cijena  
Ut, 16-07-2019 | 11:30
Stuttgart, Airport, Busterminal SAB
1 d 4 h 15 min
1
Sr, 17-07-2019 | 15:45
Sighisoara, Atg. Cambus, Str. Libertatii
EUR 98.00
  Vrijeme za kupovinu karte putem interneta za taj polazak je isteklo!
Ut, 16-07-2019 | 11:30
Stuttgart, Airport, Busterminal SAB
1 d 4 h 15 min
1
Sr, 17-07-2019 | 15:45
Sighisoara, Atg. Cambus, Str. Libertatii
EUR 98.00
  Vrijeme za kupovinu karte putem interneta za taj polazak je isteklo!
Ut, 16-07-2019 | 12:45
Stuttgart, Airport, Busterminal SAB
1 d 2 h 30 min
0
Sr, 17-07-2019 | 15:15
Sighisoara, Str. Morii 21
EUR 80.00
Ut, 16-07-2019 | 13:30
Stuttgart, Airport, Busterminal SAB
1 d 1 h 45 min
0
Sr, 17-07-2019 | 15:15
Sighisoara, Str. Morii 21
EUR 80.00
Polazak Trajanje PROMO
Dolazak Presjed. Cijena
 
16-07-2019 (11:30) 1 d 4 h 15 min
17-07-2019 (15:45) 1 EUR 98.00

Stuttgart, Airport, Busterminal SABSighisoara, Atg. Cambus, Str. Libertatii

Promjena autobusa pod zbrinjavanje vozaca

Leider können Sie diese Verbindung nur noch in einem unserer Ticketcenter buchen! Bitte klicken Sie hier.
 
16-07-2019 (11:30) 1 d 4 h 15 min
17-07-2019 (15:45) 1 EUR 98.00

Stuttgart, Airport, Busterminal SABSighisoara, Atg. Cambus, Str. Libertatii

Promjena autobusa pod zbrinjavanje vozaca

Leider können Sie diese Verbindung nur noch in einem unserer Ticketcenter buchen! Bitte klicken Sie hier.
 
16-07-2019 (12:45) 1 d 2 h 30 min
17-07-2019 (15:15) 0 EUR 80.00

Stuttgart, Airport, Busterminal SABSighisoara, Str. Morii 21

 
16-07-2019 (13:30) 1 d 1 h 45 min
17-07-2019 (15:15) 0 EUR 80.00

Stuttgart, Airport, Busterminal SABSighisoara, Str. Morii 21

Cijena po osobi

 

Popust-kod