ZagrebVitez
ZagrebVitez

  • 1. Vaša vožnja
  • 2. Podaci o putniku
  • 3. Plaćanje
  • 4. Vaša rezervacija
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
ZagrebVitez dalje
ZagrebVitez
Uto., 12-11-2019
Sri., 13-11-2019
Čet., 14-11-2019
Polazak Trajanje
Presjed.
Dolazak details PROMO Cijena  
Sr, 13-11-2019 | 06:30
Zagreb, Autobusni kolodvor/Busbahnhof
Line: CRB-225
6 h 50 min
0
Sr, 13-11-2019 | 13:20
Vitez, Autobuska stanica
EUR 23.00
Sr, 13-11-2019 | 12:30
Zagreb, Autobusni kolodvor/Busbahnhof
Line: CRB-226
6 h 55 min
0
Sr, 13-11-2019 | 19:25
Vitez, Autobuska stanica
EUR 23.00
Sr, 13-11-2019 | 22:00
Zagreb, Autobusni kolodvor/Busbahnhof
Line: CRB-227
6 h 15 min
0
Če, 14-11-2019 | 04:15
Vitez, Autobuska stanica
EUR 23.00
Polazak Trajanje PROMO
Dolazak Presjed. Cijena
 
13-11-2019 (06:30) 6 h 50 min
13-11-2019 (13:20) 0 EUR 23.00

Zagreb, Autobusni kolodvor/BusbahnhofVitez, Autobuska stanica

 
13-11-2019 (12:30) 6 h 55 min
13-11-2019 (19:25) 0 EUR 23.00

Zagreb, Autobusni kolodvor/BusbahnhofVitez, Autobuska stanica

 
13-11-2019 (22:00) 6 h 15 min
14-11-2019 (04:15) 0 EUR 23.00

Zagreb, Autobusni kolodvor/BusbahnhofVitez, Autobuska stanica

Cijena po osobi

 

Popust-kod