BerlinPrag
BerlinPrag

  • 1. Vaša vožnja
  • 2. Podaci o putniku
  • 3. Plaćanje
  • 4. Vaša rezervacija
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
BerlinPrag dalje
BerlinPrag
Rujan 2019
 KW 36  KW 37  KW 38 KW 39
EUR 

50

25

0
NE
1
PO
2
UT
3
SR
4
ČE
5
PE
6
SU
7
NE
8
PO
9
UT
10
SR
11
ČE
12
PE
13
SU
14
NE
15
PO
16
Ned., 22-09-2019
Pon., 23-09-2019
Uto., 24-09-2019
Polazak Trajanje
Presjed.
Dolazak details PROMO Cijena  
Po, 23-09-2019 | 07:00
Berlin, ZOB am Funkturm,.
Line: RJ-BUS
4 h 40 min
0
Po, 23-09-2019 | 11:40
Prag, ÚAN Florenc,..
EUR 18.90
Po, 23-09-2019 | 09:00
Berlin, ZOB am Funkturm,.
Line: RJ-BUS
4 h 30 min
0
Po, 23-09-2019 | 13:30
Prag, ÚAN Florenc,..
EUR 21.90
Po, 23-09-2019 | 11:00
Berlin, ZOB am Funkturm,.
Line: RJ-BUS
4 h 40 min
0
Po, 23-09-2019 | 15:40
Prag, ÚAN Florenc,..
EUR 18.90
Po, 23-09-2019 | 13:00
Berlin, ZOB am Funkturm,.
Line: RJ-BUS
4 h 30 min
0
Po, 23-09-2019 | 17:30
Prag, ÚAN Florenc,..
EUR 18.90
Po, 23-09-2019 | 15:00
Berlin, ZOB am Funkturm,.
Line: RJ-BUS
4 h 40 min
0
Po, 23-09-2019 | 19:40
Prag, ÚAN Florenc,..
EUR 18.90
Po, 23-09-2019 | 16:00
Berlin, ZOB am Funkturm,.
Line: RJ-BUS
4 h 30 min
0
Po, 23-09-2019 | 20:30
Prag, ÚAN Florenc,..
EUR 18.90
Po, 23-09-2019 | 17:00
Berlin, ZOB am Funkturm,.
Line: RJ-BUS
4 h 30 min
0
Po, 23-09-2019 | 21:30
Prag, ÚAN Florenc,..
EUR 18.90
Po, 23-09-2019 | 19:00
Berlin, ZOB am Funkturm,.
Line: RJ-BUS
4 h 40 min
0
Po, 23-09-2019 | 23:40
Prag, ÚAN Florenc,..
EUR 18.90
Po, 23-09-2019 | 19:30
Berlin, ZOB Am Funkturm
Line: TDE-550
1 d 13 h
2
Sr, 25-09-2019 | 08:30
Prag, ÚAN Florenc
EUR 65.00
Po, 23-09-2019 | 21:00
Berlin, ZOB Am Funkturm
Line: TDE-555
1 d 11 h 30 min
2
Sr, 25-09-2019 | 08:30
Prag, ÚAN Florenc
EUR 66.00
Po, 23-09-2019 | 23:00
Berlin, ZOB am Funkturm,.
Line: RJ-BUS
4 h 40 min
0
Ut, 24-09-2019 | 03:40
Prag, ÚAN Florenc,..
EUR 15.00
Polazak Trajanje PROMO
Dolazak Presjed. Cijena
 
23-09-2019 (07:00) 4 h 40 min
23-09-2019 (11:40) 0 EUR 18.90

Berlin, ZOB am Funkturm,.Prag, ÚAN Florenc,..

 
23-09-2019 (09:00) 4 h 30 min
23-09-2019 (13:30) 0 EUR 21.90

Berlin, ZOB am Funkturm,.Prag, ÚAN Florenc,..

 
23-09-2019 (11:00) 4 h 40 min
23-09-2019 (15:40) 0 EUR 18.90

Berlin, ZOB am Funkturm,.Prag, ÚAN Florenc,..

 
23-09-2019 (13:00) 4 h 30 min
23-09-2019 (17:30) 0 EUR 18.90

Berlin, ZOB am Funkturm,.Prag, ÚAN Florenc,..

 
23-09-2019 (15:00) 4 h 40 min
23-09-2019 (19:40) 0 EUR 18.90

Berlin, ZOB am Funkturm,.Prag, ÚAN Florenc,..

 
23-09-2019 (16:00) 4 h 30 min
23-09-2019 (20:30) 0 EUR 18.90

Berlin, ZOB am Funkturm,.Prag, ÚAN Florenc,..

 
23-09-2019 (17:00) 4 h 30 min
23-09-2019 (21:30) 0 EUR 18.90

Berlin, ZOB am Funkturm,.Prag, ÚAN Florenc,..

 
23-09-2019 (19:00) 4 h 40 min
23-09-2019 (23:40) 0 EUR 18.90

Berlin, ZOB am Funkturm,.Prag, ÚAN Florenc,..

 
23-09-2019 (19:30) 1 d 13 h
25-09-2019 (08:30) 2 EUR 65.00

Berlin, ZOB Am FunkturmPrag, ÚAN Florenc

Promjena autobusa pod zbrinjavanje vozaca

 
23-09-2019 (21:00) 1 d 11 h 30 min
25-09-2019 (08:30) 2 EUR 66.00

Berlin, ZOB Am FunkturmPrag, ÚAN Florenc

Promjena autobusa pod zbrinjavanje vozaca

 
23-09-2019 (23:00) 4 h 40 min
24-09-2019 (03:40) 0 EUR 15.00

Berlin, ZOB am Funkturm,.Prag, ÚAN Florenc,..

Cijena po osobi

 

Popust-kod