MunichPrague
MunichPrague

  • 1. Vaša vožnja
  • 2. Podaci o putniku
  • 3. Plaćanje
  • 4. Vaša rezervacija
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
MunichPrague dalje
MunichPrague
Kolovoz 2018
 KW 32  KW 33  KW 34 KW 35
EUR 

50

25

0
SR
1
ČE
2
PE
3
SU
4
NE
5
PO
6
UT
7
SR
8
ČE
9
PE
10
SU
11
NE
12
PO
13
UT
14
SR
15
ČE
16
PE
17
SU
18
NE
19
PO
20
Polazak Trajanje
Presjed.
Dolazak details PROMO Cijena  
kasnije
Ut, 21-08-2018 | 17:30
Munich, ZOB Hackerbruecke
5 h 10 min
0
Ut, 21-08-2018 | 22:40
Prague, Hlavni nadrazi (LEO Express)
EUR 22.00 EUR 57.00
Ut, 21-08-2018 | 18:15
Munich, Flughafen, Terminal 2, Terminalstraße Ost
4 h 25 min
0
Ut, 21-08-2018 | 22:40
Prague, Hlavni nadrazi (LEO Express)
EUR 22.00 EUR 57.00
Sr, 22-08-2018 | 08:30
Munich, ZOB Hackerbruecke
5 h 10 min
0
Sr, 22-08-2018 | 13:40
Prague, Hlavni nadrazi (LEO Express)
EUR 20.00 EUR 55.00
Sr, 22-08-2018 | 09:15
Munich, Flughafen, Terminal 2, Terminalstraße Ost
4 h 25 min
0
Sr, 22-08-2018 | 13:40
Prague, Hlavni nadrazi (LEO Express)
EUR 20.00 EUR 55.00
ranije
Polazak Trajanje PROMO
Dolazak Presjed. Cijena
 
21-08-2018 (17:30) 5 h 10 min EUR 22.00
21-08-2018 (22:40) 0 EUR 57.00

Munich, ZOB HackerbrueckePrague, Hlavni nadrazi (LEO Express)

 
21-08-2018 (18:15) 4 h 25 min EUR 22.00
21-08-2018 (22:40) 0 EUR 57.00

Munich, Flughafen, Terminal 2, Terminalstraße OstPrague, Hlavni nadrazi (LEO Express)

 
22-08-2018 (08:30) 5 h 10 min EUR 20.00
22-08-2018 (13:40) 0 EUR 55.00

Munich, ZOB HackerbrueckePrague, Hlavni nadrazi (LEO Express)

 
22-08-2018 (09:15) 4 h 25 min EUR 20.00
22-08-2018 (13:40) 0 EUR 55.00

Munich, Flughafen, Terminal 2, Terminalstraße OstPrague, Hlavni nadrazi (LEO Express)

Cijena po osobi

 

Popust-kod