BerlinBruksela
BerlinBruksela

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
BerlinBruksela dalej
BerlinBruksela
wto., 09-11-2021
śro., 10-11-2021
czw., 11-11-2021
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Śr, 10-11-2021 | 00:30
Berlin, ZOB (Bahnhof) am Funkturm
Line: SIN-09MPEX
12 h 15 min
0
Śr, 10-11-2021 | 12:45
Bruksela, Boulevard Pacheco - przed Bruxelles Congres
EUR 47.00
Śr, 10-11-2021 | 09:00
Berlin, ZOB am Funkturm,.
Line: RJ-BUS
21 h
1
Cz, 11-11-2021 | 06:00
Bruksela, Gare du Midi
EUR 55.90
Śr, 10-11-2021 | 21:00
Berlin, "Central Bus Station, Masurenallee 4-6"
Line: BBB
22 h 35 min
1
Cz, 11-11-2021 | 19:35
Bruksela, "Midi Train station, Exit Rue de France"
EUR 34.98
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
10-11-2021 (00:30) 12 h 15 min
10-11-2021 (12:45) 0 EUR 47.00

Berlin, ZOB (Bahnhof) am FunkturmBruksela, Boulevard Pacheco - przed Bruxelles Congres

 
10-11-2021 (09:00) 21 h
11-11-2021 (06:00) 1 EUR 55.90

Berlin, ZOB am Funkturm,.Bruksela, Gare du Midi

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
10-11-2021 (21:00) 22 h 35 min
11-11-2021 (19:35) 1 EUR 34.98

Berlin, "Central Bus Station, Masurenallee 4-6"Bruksela, "Midi Train station, Exit Rue de France"

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

Cena za osobę

 

kod rabatowy