Frankfurt nad MenemBerlin
Frankfurt nad MenemBerlin

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
Frankfurt nad MenemBerlin dalej
Frankfurt nad MenemBerlin
Maj 2018
 KW 19  KW 20  KW 21 KW 22
EUR 

50

25

0
WT
1
ŚR
2
CZ
3
PT
4
SO
5
N
6
PN
7
WT
8
ŚR
9
CZ
10
PT
11
SO
12
N
13
PN
14
WT
15
ŚR
16
CZ
17
PT
18
SO
19
N
20
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Wt, 22-05-2018 | 07:30
Frankfurt nad Menem, Hbf.,Area A,Hst. A2-A4
7 h 30 min
0
Wt, 22-05-2018 | 15:00
Berlin, ZOB Am Funkturm
EUR 24.80 EUR 54.00
Wt, 22-05-2018 | 11:45
Frankfurt nad Menem, Hbf.,Area A,Hst. A2-A4
8 h 40 min
0
Wt, 22-05-2018 | 20:25
Berlin, ZOB Am Funkturm
EUR 33.00 EUR 56.00
Wt, 22-05-2018 | 14:00
Frankfurt nad Menem, Hbf.,Area A,Hst. A2-A4
8 h 15 min
0
Wt, 22-05-2018 | 22:15
Berlin, ZOB Am Funkturm
EUR 23.00 EUR 54.00
Śr, 23-05-2018 | 07:30
Frankfurt nad Menem, Hbf.,Area A,Hst. A2-A4
7 h 30 min
0
Śr, 23-05-2018 | 15:00
Berlin, ZOB Am Funkturm
EUR 23.00 EUR 54.00
później
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
22-05-2018 (07:30) 7 h 30 min EUR 24.80
22-05-2018 (15:00) 0 EUR 54.00

Frankfurt nad Menem, Hbf.,Area A,Hst. A2-A4Berlin, ZOB Am Funkturm

 
22-05-2018 (11:45) 8 h 40 min EUR 33.00
22-05-2018 (20:25) 0 EUR 56.00

Frankfurt nad Menem, Hbf.,Area A,Hst. A2-A4Berlin, ZOB Am Funkturm

 
22-05-2018 (14:00) 8 h 15 min EUR 23.00
22-05-2018 (22:15) 0 EUR 54.00

Frankfurt nad Menem, Hbf.,Area A,Hst. A2-A4Berlin, ZOB Am Funkturm

 
23-05-2018 (07:30) 7 h 30 min EUR 23.00
23-05-2018 (15:00) 0 EUR 54.00

Frankfurt nad Menem, Hbf.,Area A,Hst. A2-A4Berlin, ZOB Am Funkturm

Cena za osobę

 

kod rabatowy