Frankfurt nad MenemKarlsruhe
Frankfurt nad MenemKarlsruhe

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
Frankfurt nad MenemKarlsruhe dalej
Frankfurt nad MenemKarlsruhe
sob., 02-07-2022
nie., 03-07-2022
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
So, 02-07-2022 | 07:00
Frankfurt nad Menem, "Main station, Stuttgarter Strasse 26"
Line: BBB
8 h
1
So, 02-07-2022 | 15:00
Karlsruhe, "Hinterm Hauptbahnhof, Südseite"
EUR 64.98
So, 02-07-2022 | 07:25
Frankfurt nad Menem, "Airport, Terminal 1 (P36) Bus Parking"
Line: BBB
7 h 35 min
1
So, 02-07-2022 | 15:00
Karlsruhe, "Hinterm Hauptbahnhof, Südseite"
EUR 64.98
So, 02-07-2022 | 11:30
Frankfurt nad Menem, Hbf.,Mannheimer Str.,Area B
Line: EU0431
2 h
0
So, 02-07-2022 | 13:30
Karlsruhe, Hbf. Südseite (hinter d. Bhf.)
EUR 15.00
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
02-07-2022 (07:00) 8 h
02-07-2022 (15:00) 1 EUR 64.98

Frankfurt nad Menem, "Main station, Stuttgarter Strasse 26"Karlsruhe, "Hinterm Hauptbahnhof, Südseite"

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
02-07-2022 (07:25) 7 h 35 min
02-07-2022 (15:00) 1 EUR 64.98

Frankfurt nad Menem, "Airport, Terminal 1 (P36) Bus Parking"Karlsruhe, "Hinterm Hauptbahnhof, Südseite"

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
02-07-2022 (11:30) 2 h
02-07-2022 (13:30) 0 EUR 15.00

Frankfurt nad Menem, Hbf.,Mannheimer Str.,Area BKarlsruhe, Hbf. Südseite (hinter d. Bhf.)

Cena za osobę

 

kod rabatowy