KoloniaBruksela
KoloniaBruksela

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
KoloniaBruksela dalej
KoloniaBruksela
Październik 2021
 KW 40  KW 41  KW 42 KW 43
EUR 

50

25

0
PT
1
SO
2
N
3
PN
4
WT
5
ŚR
6
CZ
7
PT
8
SO
9
N
10
PN
11
WT
12
ŚR
13
CZ
14
PT
15
SO
16
N
17
PN
18
WT
19
ŚR
20
CZ
21
PT
22
SO
23
pon., 25-10-2021
wto., 26-10-2021
śro., 27-10-2021
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Wt, 26-10-2021 | 06:15
Kolonia, Köln/Bonn Airport, Fernbusbahnhof
Line: SOC-002
3 h 10 min
0
Wt, 26-10-2021 | 09:25
Bruksela, Nord CCN,Gare du Nord
EUR 20.00
Wt, 26-10-2021 | 06:15
Kolonia, Köln/Bonn Airport, Fernbusbahnhof
Line: SOC-002
3 h 30 min
0
Wt, 26-10-2021 | 09:45
Bruksela, Midi Parking bus, Avenue Fonsny
EUR 20.00
Wt, 26-10-2021 | 12:22
Kolonia, "Airport, Busbahnhof 9 & 11"
Line: BBB
3 h 37 min
0
Wt, 26-10-2021 | 15:59
Bruksela, "Midi Train station, Exit Rue de France"
EUR 13.99
Wt, 26-10-2021 | 22:47
Kolonia, "Airport, Busbahnhof 9 & 11"
Line: BBB
3 h 37 min
0
Śr, 27-10-2021 | 02:24
Bruksela, "Midi Train station, Exit Rue de France"
EUR 9.99
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
26-10-2021 (06:15) 3 h 10 min
26-10-2021 (09:25) 0 EUR 20.00

Kolonia, Köln/Bonn Airport, FernbusbahnhofBruksela, Nord CCN,Gare du Nord

 
26-10-2021 (06:15) 3 h 30 min
26-10-2021 (09:45) 0 EUR 20.00

Kolonia, Köln/Bonn Airport, FernbusbahnhofBruksela, Midi Parking bus, Avenue Fonsny

 
26-10-2021 (12:22) 3 h 37 min
26-10-2021 (15:59) 0 EUR 13.99

Kolonia, "Airport, Busbahnhof 9 & 11"Bruksela, "Midi Train station, Exit Rue de France"

 
26-10-2021 (22:47) 3 h 37 min
27-10-2021 (02:24) 0 EUR 9.99

Kolonia, "Airport, Busbahnhof 9 & 11"Bruksela, "Midi Train station, Exit Rue de France"

Cena za osobę

 

kod rabatowy