KoloniaParyż
KoloniaParyż

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
KoloniaParyż dalej
KoloniaParyż
pon., 02-09-2019
wto., 03-09-2019
śro., 04-09-2019
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Wt, 03-09-2019 | 10:30
Kolonia, Airport, Terminal 2 Platform 2-6, Kennedystrasse
9 h 15 min
0
Wt, 03-09-2019 | 19:45
Paryż, Gare de Bercy, 48 bis Blvd. de Bercy
EUR 19.00
Wt, 03-09-2019 | 11:45
Kolonia, Köln/Bonn Airport, Fernbusbahnhof
7 h 15 min
0
Wt, 03-09-2019 | 19:00
Paryż, Gallieni-gare routiere internationale
EUR 17.00
Wt, 03-09-2019 | 22:30
Kolonia, Köln/Bonn Airport, Fernbusbahnhof
7 h 30 min
0
Śr, 04-09-2019 | 06:00
Paryż, Gallieni-gare routiere internationale
EUR 19.00
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
03-09-2019 (10:30) 9 h 15 min
03-09-2019 (19:45) 0 EUR 19.00

Kolonia, Airport, Terminal 2 Platform 2-6, KennedystrasseParyż, Gare de Bercy, 48 bis Blvd. de Bercy

 
03-09-2019 (11:45) 7 h 15 min
03-09-2019 (19:00) 0 EUR 17.00

Kolonia, Köln/Bonn Airport, FernbusbahnhofParyż, Gallieni-gare routiere internationale

 
03-09-2019 (22:30) 7 h 30 min
04-09-2019 (06:00) 0 EUR 19.00

Kolonia, Köln/Bonn Airport, FernbusbahnhofParyż, Gallieni-gare routiere internationale

Cena za osobę

 

kod rabatowy