MonachiumBelgrad
MonachiumBelgrad

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
MonachiumBelgrad dalej
MonachiumBelgrad
Styczeń 2018
 KW 1  KW 2  KW 3  KW 4 KW 5
EUR 

100

50

0
PN
1
WT
2
ŚR
3
CZ
4
PT
5
SO
6
N
7
PN
8
WT
9
ŚR
10
CZ
11
PT
12
SO
13
N
14
PN
15
WT
16
ŚR
17
CZ
18
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
wcześniej
Pn, 22-01-2018 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
14 h 30 min
0
Wt, 23-01-2018 | 10:00
Belgrad, Busbahnhof
EUR 53.00 EUR 74.00
Pn, 22-01-2018 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
18 h 30 min
1
Wt, 23-01-2018 | 14:00
Belgrad, Anschl. Krusevac, Busbahnhof
EUR 59.00 EUR 82.00
Wt, 23-01-2018 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
14 h 30 min
0
Śr, 24-01-2018 | 10:00
Belgrad, Busbahnhof
EUR 53.00 EUR 74.00
Wt, 23-01-2018 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
16 h 30 min
0
Śr, 24-01-2018 | 12:00
Belgrad, Anschl. Jagodina, Busbahnhof
EUR 59.00 EUR 82.00
później
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
22-01-2018 (19:30) 14 h 30 min EUR 53.00
23-01-2018 (10:00) 0 EUR 74.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeBelgrad, Busbahnhof

 
22-01-2018 (19:30) 18 h 30 min EUR 59.00
23-01-2018 (14:00) 1 EUR 82.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeBelgrad, Anschl. Krusevac, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
23-01-2018 (19:30) 14 h 30 min EUR 53.00
24-01-2018 (10:00) 0 EUR 74.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeBelgrad, Busbahnhof

 
23-01-2018 (19:30) 16 h 30 min EUR 59.00
24-01-2018 (12:00) 0 EUR 82.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeBelgrad, Anschl. Jagodina, Busbahnhof

Cena za osobę

 

kod rabatowy