MonachiumFrankfurt nad Menem
MonachiumFrankfurt nad Menem

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
MonachiumFrankfurt nad Menem dalej
MonachiumFrankfurt nad Menem
sob., 02-07-2022
nie., 03-07-2022
pon., 04-07-2022
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
N, 03-07-2022 | 02:00
Monachium, ZOB Hackerbruecke
Line: EU0431
6 h 45 min
0
N, 03-07-2022 | 08:45
Frankfurt nad Menem, Hbf.,Mannheimer Str.,Area B
EUR 25.00
N, 03-07-2022 | 10:15
Monachium, "Bus station, Arnulfstrasse 21"
Line: BBB
13 h 20 min
1
N, 03-07-2022 | 23:35
Frankfurt nad Menem, "Airport, Terminal 1 (P36) Bus Parking"
EUR 63.98
N, 03-07-2022 | 10:15
Monachium, "Bus station, Arnulfstrasse 21"
Line: BBB
13 h 40 min
1
N, 03-07-2022 | 23:55
Frankfurt nad Menem, "Main station, Stuttgarter Strasse 26"
EUR 61.98
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
03-07-2022 (02:00) 6 h 45 min
03-07-2022 (08:45) 0 EUR 25.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeFrankfurt nad Menem, Hbf.,Mannheimer Str.,Area B

 
03-07-2022 (10:15) 13 h 20 min
03-07-2022 (23:35) 1 EUR 63.98

Monachium, "Bus station, Arnulfstrasse 21"Frankfurt nad Menem, "Airport, Terminal 1 (P36) Bus Parking"

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
03-07-2022 (10:15) 13 h 40 min
03-07-2022 (23:55) 1 EUR 61.98

Monachium, "Bus station, Arnulfstrasse 21"Frankfurt nad Menem, "Main station, Stuttgarter Strasse 26"

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

Cena za osobę

 

kod rabatowy