MonachiumNis
MonachiumNis

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
MonachiumNis dalej
MonachiumNis
Czerwiec 2019
 KW 23  KW 24  KW 25 KW 26
EUR 

100

50

0
SO
1
N
2
PN
3
WT
4
ŚR
5
CZ
6
PT
7
SO
8
N
9
PN
10
WT
11
ŚR
12
CZ
13
PT
14
SO
15
N
16
PN
17
WT
18
ŚR
19
CZ
20
PT
21
SO
22
N
23
PN
24
wto., 25-06-2019
śro., 26-06-2019
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Wt, 25-06-2019 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
18 h 30 min
1
Śr, 26-06-2019 | 14:00
Nis, Bushst./Busbahnhof
EUR 53.00
Wt, 25-06-2019 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
18 h 30 min
1
Śr, 26-06-2019 | 14:00
Nis, Bushst./Busbahnhof
EUR 53.00
Wt, 25-06-2019 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
19 h 30 min
2
Śr, 26-06-2019 | 15:00
Nis, Anschl. Nis L, Busbahnhof
EUR 63.00
Wt, 25-06-2019 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
19 h 30 min
2
Śr, 26-06-2019 | 15:00
Nis, Anschl. Nis L, Busbahnhof
EUR 63.00
Wt, 25-06-2019 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
20 h
2
Śr, 26-06-2019 | 15:30
Nis, Anschl. Nis VH, Busbahnhof
EUR 63.00
Wt, 25-06-2019 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
20 h
2
Śr, 26-06-2019 | 15:30
Nis, Anschl. Nis VH, Busbahnhof
EUR 63.00
Wt, 25-06-2019 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
20 h 30 min
2
Śr, 26-06-2019 | 16:00
Nis, Anschl. Nis V, Busbahnhof
EUR 63.00
Wt, 25-06-2019 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
20 h 30 min
2
Śr, 26-06-2019 | 16:00
Nis, Anschl. Nis V, Busbahnhof
EUR 63.00
Wt, 25-06-2019 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
21 h 30 min
2
Śr, 26-06-2019 | 17:00
Nis, Anschl. Nis B, Busbahnhof
EUR 63.00
Wt, 25-06-2019 | 19:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
21 h 30 min
2
Śr, 26-06-2019 | 17:00
Nis, Anschl. Nis B, Busbahnhof
EUR 63.00
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
25-06-2019 (19:30) 18 h 30 min
26-06-2019 (14:00) 1 EUR 53.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeNis, Bushst./Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
25-06-2019 (19:30) 18 h 30 min
26-06-2019 (14:00) 1 EUR 53.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeNis, Bushst./Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
25-06-2019 (19:30) 19 h 30 min
26-06-2019 (15:00) 2 EUR 63.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeNis, Anschl. Nis L, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
25-06-2019 (19:30) 19 h 30 min
26-06-2019 (15:00) 2 EUR 63.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeNis, Anschl. Nis L, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
25-06-2019 (19:30) 20 h
26-06-2019 (15:30) 2 EUR 63.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeNis, Anschl. Nis VH, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
25-06-2019 (19:30) 20 h
26-06-2019 (15:30) 2 EUR 63.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeNis, Anschl. Nis VH, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
25-06-2019 (19:30) 20 h 30 min
26-06-2019 (16:00) 2 EUR 63.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeNis, Anschl. Nis V, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
25-06-2019 (19:30) 20 h 30 min
26-06-2019 (16:00) 2 EUR 63.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeNis, Anschl. Nis V, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
25-06-2019 (19:30) 21 h 30 min
26-06-2019 (17:00) 2 EUR 63.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeNis, Anschl. Nis B, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
25-06-2019 (19:30) 21 h 30 min
26-06-2019 (17:00) 2 EUR 63.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeNis, Anschl. Nis B, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

Cena za osobę

 

kod rabatowy