MonachiumOsijek
MonachiumOsijek

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
MonachiumOsijek dalej
MonachiumOsijek
Luty 2020
 KW 6  KW 7  KW 8 KW 9
EUR 

50

25

0
SO
1
N
2
PN
3
WT
4
ŚR
5
CZ
6
PT
7
SO
8
N
9
PN
10
WT
11
ŚR
12
CZ
13
PT
14
SO
15
N
16
PN
17
WT
18
ŚR
19
CZ
20
PT
21
sob., 22-02-2020
nie., 23-02-2020
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
So, 22-02-2020 | 20:00
Monachium, ZOB Hackerbruecke
Line: EU0452
11 h 30 min
0
N, 23-02-2020 | 07:30
Osijek, Busbahnhof
EUR 41.00 EUR 52.00
So, 22-02-2020 | 22:00
Monachium, ZOB Hackerbruecke
Line: EU0450-7
10 h 45 min
0
N, 23-02-2020 | 08:45
Osijek, Busbahnhof
EUR 28.00 EUR 52.00
So, 22-02-2020 | 23:00
Monachium, ZOB Hackerbruecke
Line: EU0450-1
12 h 45 min
1
N, 23-02-2020 | 11:45
Osijek, Busbahnhof
EUR 41.00 EUR 52.00
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
22-02-2020 (20:00) 11 h 30 min EUR 41.00
23-02-2020 (07:30) 0 EUR 52.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeOsijek, Busbahnhof

 
22-02-2020 (22:00) 10 h 45 min EUR 28.00
23-02-2020 (08:45) 0 EUR 52.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeOsijek, Busbahnhof

 
22-02-2020 (23:00) 12 h 45 min EUR 41.00
23-02-2020 (11:45) 1 EUR 52.00

Monachium, ZOB HackerbrueckeOsijek, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

Cena za osobę

 

kod rabatowy