MonachiumPraga
MonachiumPraga

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
MonachiumPraga dalej
MonachiumPraga
Październik 2019
 KW 41  KW 42  KW 43 KW 44
EUR 

50

25

0
SO
5
N
6
ŚR
9
SO
12
N
13
PN
14
ŚR
16
CZ
17
PT
18
SO
19
N
20
PN
21
WT
22
ŚR
23
CZ
24
PT
25
WT
29
ŚR
30
CZ
31
nie., 06-10-2019
pon., 07-10-2019
wto., 08-10-2019
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Pn, 07-10-2019 | 05:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
5 h 30 min
0
Pn, 07-10-2019 | 11:00
Praga, ÚAN Florenc
EUR 15.00
Pn, 07-10-2019 | 05:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
6 h 30 min
0
Pn, 07-10-2019 | 12:00
Praga, ÚAN Florenc
EUR 19.00
Pn, 07-10-2019 | 17:30
Monachium, ZOB Hackerbruecke
15 h
1
Wt, 08-10-2019 | 08:30
Praga, ÚAN Florenc
EUR 36.00
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
07-10-2019 (05:30) 5 h 30 min
07-10-2019 (11:00) 0 EUR 15.00

Monachium, ZOB HackerbrueckePraga, ÚAN Florenc

 
07-10-2019 (05:30) 6 h 30 min
07-10-2019 (12:00) 0 EUR 19.00

Monachium, ZOB HackerbrueckePraga, ÚAN Florenc

 
07-10-2019 (17:30) 15 h
08-10-2019 (08:30) 1 EUR 36.00

Monachium, ZOB HackerbrueckePraga, ÚAN Florenc

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

Cena za osobę

 

kod rabatowy