NorymbergaBelgrad
NorymbergaBelgrad

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
NorymbergaBelgrad dalej
NorymbergaBelgrad
Maj 2019
 KW 19  KW 20  KW 21 KW 22
EUR 

100

50

0
ŚR
1
CZ
2
PT
3
SO
4
N
5
PN
6
WT
7
ŚR
8
CZ
9
PT
10
SO
11
N
12
PN
13
WT
14
ŚR
15
CZ
16
PT
17
SO
18
N
19
PN
20
WT
21
wto., 21-05-2019
śro., 22-05-2019
czw., 23-05-2019
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Śr, 22-05-2019 | 16:00
Norymberga, ZOB Bhf/am Adcom-Center, Bahnhofstr.
18 h
0
Cz, 23-05-2019 | 10:00
Belgrad, Busbahnhof
EUR 57.00
Śr, 22-05-2019 | 16:00
Norymberga, ZOB Bhf/am Adcom-Center, Bahnhofstr.
20 h
1
Cz, 23-05-2019 | 12:00
Belgrad, Anschl. Jagodina, Busbahnhof
EUR 63.00
Śr, 22-05-2019 | 16:00
Norymberga, ZOB Bhf/am Adcom-Center, Bahnhofstr.
20 h 15 min
1
Cz, 23-05-2019 | 12:15
Belgrad, Anschl. Cuprija, Busbahnhof
EUR 63.00
Śr, 22-05-2019 | 16:00
Norymberga, ZOB Bhf/am Adcom-Center, Bahnhofstr.
20 h 30 min
1
Cz, 23-05-2019 | 12:30
Belgrad, Anschl. Paracin S-T, Busbahnhof
EUR 63.00
Śr, 22-05-2019 | 16:00
Norymberga, ZOB Bhf/am Adcom-Center, Bahnhofstr.
21 h 30 min
1
Cz, 23-05-2019 | 13:30
Belgrad, Anschl. Aleksinac, Busbahnhof
EUR 63.00
Śr, 22-05-2019 | 16:00
Norymberga, ZOB Bhf/am Adcom-Center, Bahnhofstr.
22 h
1
Cz, 23-05-2019 | 14:00
Belgrad, Anschl. Krusevac, Busbahnhof
EUR 63.00
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
22-05-2019 (16:00) 18 h
23-05-2019 (10:00) 0 EUR 57.00

Norymberga, ZOB Bhf/am Adcom-Center, Bahnhofstr.Belgrad, Busbahnhof

 
22-05-2019 (16:00) 20 h
23-05-2019 (12:00) 1 EUR 63.00

Norymberga, ZOB Bhf/am Adcom-Center, Bahnhofstr.Belgrad, Anschl. Jagodina, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
22-05-2019 (16:00) 20 h 15 min
23-05-2019 (12:15) 1 EUR 63.00

Norymberga, ZOB Bhf/am Adcom-Center, Bahnhofstr.Belgrad, Anschl. Cuprija, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
22-05-2019 (16:00) 20 h 30 min
23-05-2019 (12:30) 1 EUR 63.00

Norymberga, ZOB Bhf/am Adcom-Center, Bahnhofstr.Belgrad, Anschl. Paracin S-T, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
22-05-2019 (16:00) 21 h 30 min
23-05-2019 (13:30) 1 EUR 63.00

Norymberga, ZOB Bhf/am Adcom-Center, Bahnhofstr.Belgrad, Anschl. Aleksinac, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
22-05-2019 (16:00) 22 h
23-05-2019 (14:00) 1 EUR 63.00

Norymberga, ZOB Bhf/am Adcom-Center, Bahnhofstr.Belgrad, Anschl. Krusevac, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

Cena za osobę

 

kod rabatowy