StuttgartBudapeszt
StuttgartBudapeszt

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
StuttgartBudapeszt dalej
StuttgartBudapeszt
Kwiecień 2019
 KW 14  KW 15  KW 16  KW 17 KW 18
EUR 

50

25

0
PN
1
WT
2
ŚR
3
CZ
4
PT
5
SO
6
N
7
PN
8
WT
9
ŚR
10
CZ
11
PT
12
SO
13
N
14
PN
15
WT
16
ŚR
17
CZ
18
PT
19
SO
20
N
21
PN
22
WT
23
ŚR
24
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
wcześniej
N, 28-04-2019 | 19:15
Stuttgart, Airport, Busterminal SAB
13 h
0
Pn, 29-04-2019 | 08:15
Budapeszt, Népliget aut. áll
EUR 39.00 EUR 70.00
N, 28-04-2019 | 21:15
Stuttgart, Airport SAB
23 h 15 min
2
Pn, 29-04-2019 | 20:30
Budapeszt, Népliget aut. áll
EUR 57.40
Pn, 29-04-2019 | 19:15
Stuttgart, Airport, Busterminal SAB
12 h 50 min
0
Wt, 30-04-2019 | 08:05
Budapeszt, Népliget aut. áll
EUR 43.00 EUR 75.00
Wt, 30-04-2019 | 19:15
Stuttgart, Airport, Busterminal SAB
12 h 50 min
0
Śr, 01-05-2019 | 08:05
Budapeszt, Népliget aut. áll
EUR 43.00 EUR 75.00
później
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
28-04-2019 (19:15) 13 h EUR 39.00
29-04-2019 (08:15) 0 EUR 70.00

Stuttgart, Airport, Busterminal SABBudapeszt, Népliget aut. áll

 
28-04-2019 (21:15) 23 h 15 min
29-04-2019 (20:30) 2 EUR 57.40

Stuttgart, Airport SABBudapeszt, Népliget aut. áll

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
29-04-2019 (19:15) 12 h 50 min EUR 43.00
30-04-2019 (08:05) 0 EUR 75.00

Stuttgart, Airport, Busterminal SABBudapeszt, Népliget aut. áll

 
30-04-2019 (19:15) 12 h 50 min EUR 43.00
01-05-2019 (08:05) 0 EUR 75.00

Stuttgart, Airport, Busterminal SABBudapeszt, Népliget aut. áll

Cena za osobę

 

kod rabatowy