UlmMonachium
UlmMonachium

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
UlmMonachium dalej
UlmMonachium
pon., 04-07-2022
wto., 05-07-2022
śro., 06-07-2022
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Wt, 05-07-2022 | 05:05
Ulm, Eberhard-Finckh-Strasse 34
Line: BBB
1 h 40 min
0
Wt, 05-07-2022 | 06:45
Monachium, "Bus station, Arnulfstrasse 21"
EUR 9.99
Wt, 05-07-2022 | 16:30
Ulm, Böfingen, Eberhard-Finckh-Str. 34
Line: EU0431
2 h 30 min
0
Wt, 05-07-2022 | 19:00
Monachium, ZOB Hackerbruecke
EUR 10.00
Wt, 05-07-2022 | 20:10
Ulm, Eberhard-Finckh-Strasse 34
Line: BBB
1 h 40 min
0
Wt, 05-07-2022 | 21:50
Monachium, "Bus station, Arnulfstrasse 21"
EUR 6.99
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
05-07-2022 (05:05) 1 h 40 min
05-07-2022 (06:45) 0 EUR 9.99

Ulm, Eberhard-Finckh-Strasse 34Monachium, "Bus station, Arnulfstrasse 21"

 
05-07-2022 (16:30) 2 h 30 min
05-07-2022 (19:00) 0 EUR 10.00

Ulm, Böfingen, Eberhard-Finckh-Str. 34Monachium, ZOB Hackerbruecke

 
05-07-2022 (20:10) 1 h 40 min
05-07-2022 (21:50) 0 EUR 6.99

Ulm, Eberhard-Finckh-Strasse 34Monachium, "Bus station, Arnulfstrasse 21"

Cena za osobę

 

kod rabatowy