BühlArad
BühlArad

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
BühlArad dalej
BühlArad
pon., 26-10-2020
wto., 27-10-2020
śro., 28-10-2020
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Wt, 27-10-2020 | 07:15
Bühl, Busbahnhof beim Hbf.
Line: EU0252-2
23 h 45 min
1
Śr, 28-10-2020 | 07:00
Arad, Autogara Pletl, C-lea Aurel Vlaicu nr. 308
EUR 110.00
  Operacja niemożliwa, zamówienie biletu zbyt krótkoterminowe.
Wt, 27-10-2020 | 07:15
Bühl, Busbahnhof beim Hbf.
Line: EU0252-3
23 h 45 min
1
Śr, 28-10-2020 | 07:00
Arad, Autogara Pletl, C-lea Aurel Vlaicu nr. 308
EUR 110.00
  Operacja niemożliwa, zamówienie biletu zbyt krótkoterminowe.
Wt, 27-10-2020 | 11:45
Bühl, Busbahnhof beim Hbf.
Line: EU0257-3
21 h 45 min
0
Śr, 28-10-2020 | 09:30
Arad, Autogara Transdara, str. 6 Vanatori nr. 2
EUR 100.00
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
27-10-2020 (07:15) 23 h 45 min
28-10-2020 (07:00) 1 EUR 110.00

Bühl, Busbahnhof beim Hbf.Arad, Autogara Pletl, C-lea Aurel Vlaicu nr. 308

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

Leider können Sie diese Verbindung nur noch in einem unserer Ticketcenter buchen! Bitte kontaktieren Sie ein Verkaufsbüro in Ihrer Nähe.
 
27-10-2020 (07:15) 23 h 45 min
28-10-2020 (07:00) 1 EUR 110.00

Bühl, Busbahnhof beim Hbf.Arad, Autogara Pletl, C-lea Aurel Vlaicu nr. 308

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

Leider können Sie diese Verbindung nur noch in einem unserer Ticketcenter buchen! Bitte kontaktieren Sie ein Verkaufsbüro in Ihrer Nähe.
 
27-10-2020 (11:45) 21 h 45 min
28-10-2020 (09:30) 0 EUR 100.00

Bühl, Busbahnhof beim Hbf.Arad, Autogara Transdara, str. 6 Vanatori nr. 2

Cena za osobę

 

kod rabatowy