DortmundRibarice
DortmundRibarice

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
DortmundRibarice dalej
DortmundRibarice
czw., 13-05-2021
pią., 14-05-2021
sob., 15-05-2021
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Pt, 14-05-2021 | 15:00
Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.
Line: EU0485
1 d 1 h 45 min
0
So, 15-05-2021 | 16:45
Ribarice, Busbahnhof
EUR 110.00
  Operacja niemożliwa, zamówienie biletu zbyt krótkoterminowe.
Pt, 14-05-2021 | 15:00
Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.
Line: EU0485
1 d 2 h
0
So, 15-05-2021 | 17:00
Ribarice, Anschl. Rozaje Busbahnhof
EUR 110.00
  Operacja niemożliwa, zamówienie biletu zbyt krótkoterminowe.
Pt, 14-05-2021 | 15:00
Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.
Line: EU0485
1 d 2 h 30 min
0
So, 15-05-2021 | 17:30
Ribarice, Anschl. Berane Busbahnhof
EUR 110.00
  Operacja niemożliwa, zamówienie biletu zbyt krótkoterminowe.
Pt, 14-05-2021 | 15:00
Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.
Line: EU0485
1 d 3 h
0
So, 15-05-2021 | 18:00
Ribarice, Anschl. Bijelo Polje Busbahnhof
EUR 110.00
  Operacja niemożliwa, zamówienie biletu zbyt krótkoterminowe.
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
14-05-2021 (15:00) 1 d 1 h 45 min
15-05-2021 (16:45) 0 EUR 110.00

Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.Ribarice, Busbahnhof

Leider können Sie diese Verbindung nur noch in einem unserer Ticketcenter buchen! Bitte klicken Sie hier.
 
14-05-2021 (15:00) 1 d 2 h
15-05-2021 (17:00) 0 EUR 110.00

Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.Ribarice, Anschl. Rozaje Busbahnhof

Leider können Sie diese Verbindung nur noch in einem unserer Ticketcenter buchen! Bitte klicken Sie hier.
 
14-05-2021 (15:00) 1 d 2 h 30 min
15-05-2021 (17:30) 0 EUR 110.00

Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.Ribarice, Anschl. Berane Busbahnhof

Leider können Sie diese Verbindung nur noch in einem unserer Ticketcenter buchen! Bitte klicken Sie hier.
 
14-05-2021 (15:00) 1 d 3 h
15-05-2021 (18:00) 0 EUR 110.00

Dortmund, Hbf., ZOB, Steinstr.Ribarice, Anschl. Bijelo Polje Busbahnhof

Leider können Sie diese Verbindung nur noch in einem unserer Ticketcenter buchen! Bitte klicken Sie hier.
Cena za osobę

 

kod rabatowy