JassyRastatt
JassyRastatt

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
JassyRastatt dalej
JassyRastatt
pon., 18-11-2019
wto., 19-11-2019
śro., 20-11-2019
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Wt, 19-11-2019 | 23:00
Jassy, Soseaua Arcu 29, in fata Mag. Billa
Line: EU0252-2
1 d 12 h 15 min
2
Cz, 21-11-2019 | 11:15
Rastatt, Busbahnhof
EUR 118.00
Wt, 19-11-2019 | 23:00
Jassy, Soseaua Arcu 29, in fata Mag. Billa
Line: EU0252-3
1 d 12 h 15 min
2
Cz, 21-11-2019 | 11:15
Rastatt, Busbahnhof
EUR 118.00
Wt, 19-11-2019 | 23:15
Jassy, Autogara Vest, Moara de Foc nr 15
Line: EU0257-3
1 d 11 h 30 min
0
Cz, 21-11-2019 | 10:45
Rastatt, Busbahnhof
EUR 74.00
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
19-11-2019 (23:00) 1 d 12 h 15 min
21-11-2019 (11:15) 2 EUR 118.00

Jassy, Soseaua Arcu 29, in fata Mag. BillaRastatt, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
19-11-2019 (23:00) 1 d 12 h 15 min
21-11-2019 (11:15) 2 EUR 118.00

Jassy, Soseaua Arcu 29, in fata Mag. BillaRastatt, Busbahnhof

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
19-11-2019 (23:15) 1 d 11 h 30 min
21-11-2019 (10:45) 0 EUR 74.00

Jassy, Autogara Vest, Moara de Foc nr 15Rastatt, Busbahnhof

Cena za osobę

 

kod rabatowy