LilleBruksela
LilleBruksela

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
LilleBruksela dalej
LilleBruksela
sob., 22-02-2020
nie., 23-02-2020
pon., 24-02-2020
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
N, 23-02-2020 | 08:00
Lille, Boulevard De Turin 131 - Lille
Line: ALSA
2 h 15 min
0
N, 23-02-2020 | 10:15
Bruksela, Arrêt de bus / Bushalte
EUR 8.99
N, 23-02-2020 | 11:50
Lille, Boulevard De Turin 131 - Lille
Line: ALSA
2 h 10 min
0
N, 23-02-2020 | 14:00
Bruksela, Arrêt de bus / Bushalte
EUR 6.99
N, 23-02-2020 | 15:00
Lille, Boulevard De Turin 131 - Lille
Line: ALSA
2 h 15 min
0
N, 23-02-2020 | 17:15
Bruksela, Arrêt de bus / Bushalte
EUR 4.99
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
23-02-2020 (08:00) 2 h 15 min
23-02-2020 (10:15) 0 EUR 8.99

Lille, Boulevard De Turin 131 - LilleBruksela, Arrêt de bus / Bushalte

 
23-02-2020 (11:50) 2 h 10 min
23-02-2020 (14:00) 0 EUR 6.99

Lille, Boulevard De Turin 131 - LilleBruksela, Arrêt de bus / Bushalte

 
23-02-2020 (15:00) 2 h 15 min
23-02-2020 (17:15) 0 EUR 4.99

Lille, Boulevard De Turin 131 - LilleBruksela, Arrêt de bus / Bushalte

Cena za osobę

 

kod rabatowy