MarsyliaGandia
MarsyliaGandia

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
MarsyliaGandia dalej
MarsyliaGandia
czw., 14-11-2019
pią., 15-11-2019
sob., 16-11-2019
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Pt, 15-11-2019 | 17:15
Marsylia, GR, pole multimodal St. Charles, rue Honnorat
Line: TDE-252
16 h
1
So, 16-11-2019 | 09:15
Gandia, Estac.Autobuses-Anden Nr.6,Pl. Parc de la Estacion
EUR 110.00
Pt, 15-11-2019 | 17:15
Marsylia, GR, pole multimodal St. Charles, rue Honnorat
Line: TDE-252
18 h 55 min
1
So, 16-11-2019 | 12:10
Gandia, Estac.Autobuses-Anden Nr.6,Pl. Parc de la Estacion
EUR 80.00
Pt, 15-11-2019 | 21:30
Marsylia, GR, pole multimodal St. Charles, rue Honnorat
Line: TDE-262
14 h 40 min
0
So, 16-11-2019 | 12:10
Gandia, Estac.Autobuses-Anden Nr.6,Pl. Parc de la Estacion
EUR 84.00
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
15-11-2019 (17:15) 16 h
16-11-2019 (09:15) 1 EUR 110.00

Marsylia, GR, pole multimodal St. Charles, rue HonnoratGandia, Estac.Autobuses-Anden Nr.6,Pl. Parc de la Estacion

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
15-11-2019 (17:15) 18 h 55 min
16-11-2019 (12:10) 1 EUR 80.00

Marsylia, GR, pole multimodal St. Charles, rue HonnoratGandia, Estac.Autobuses-Anden Nr.6,Pl. Parc de la Estacion

Przesiadka z pomocą kierowcy autobusu

 
15-11-2019 (21:30) 14 h 40 min
16-11-2019 (12:10) 0 EUR 84.00

Marsylia, GR, pole multimodal St. Charles, rue HonnoratGandia, Estac.Autobuses-Anden Nr.6,Pl. Parc de la Estacion

Cena za osobę

 

kod rabatowy