MostarDonji Vakuf
MostarDonji Vakuf

  • 1. Wybor Kursu
  • 2. Dane osobowe
  • 3. Płatność
  • 4. Drukuj bilet
  • 1.
  • 2.
  • 3.
  • 4.
MostarDonji Vakuf dalej
MostarDonji Vakuf
czw., 20-06-2019
pią., 21-06-2019
sob., 22-06-2019
Odjazd Czas
Przes.
Przyjazd Details PROMO Ceny  
Pt, 21-06-2019 | 13:00
Mostar, Omnibusbahnhof
4 h 15 min
0
Pt, 21-06-2019 | 17:15
Donji Vakuf, Busbahnhof
EUR 11.00
Pt, 21-06-2019 | 13:30
Mostar, Omnibusbahnhof
3 h 15 min
0
Pt, 21-06-2019 | 16:45
Donji Vakuf, Busbahnhof
EUR 8.00
Pt, 21-06-2019 | 20:15
Mostar, Omnibusbahnhof
3 h 55 min
0
So, 22-06-2019 | 00:10
Donji Vakuf, Busbahnhof
EUR 11.00
Odjazd Czas PROMO
Przyjazd Przes. Ceny
 
21-06-2019 (13:00) 4 h 15 min
21-06-2019 (17:15) 0 EUR 11.00

Mostar, OmnibusbahnhofDonji Vakuf, Busbahnhof

 
21-06-2019 (13:30) 3 h 15 min
21-06-2019 (16:45) 0 EUR 8.00

Mostar, OmnibusbahnhofDonji Vakuf, Busbahnhof

 
21-06-2019 (20:15) 3 h 55 min
22-06-2019 (00:10) 0 EUR 11.00

Mostar, OmnibusbahnhofDonji Vakuf, Busbahnhof

Cena za osobę

 

kod rabatowy